| ReLaXx2NoStReS a întrebat:

Am si eu o problema la un server de metin2 si cred ca are un bug la gardian deoarece nu ma lasa sa fac breasla...
Cand am facut server am facut tot ce trbuia dar nu stiu ce are... daca se poate sa mi se explice ma navicat cum pot sa-mi fac breasla prin navicat si cum pot sa-mi pun pe caracterul meu...

3 răspunsuri:
| Liviu781 a răspuns:

Ori e bug... deci trebuie reinstalat metinul, ori nai level 40, ori ai iesit dintr-o breasla si trebuie sa astepti 24 de ore pentru a intra in alta

| Mentalist09 a răspuns:

Ori e bug, ori nu ai lvl 40?! Funda?

| ReLaXx2NoStReS explică:

Nu intelegeti eu am lvl 99 sunt GM server e creat de mine nu merge sa deschid nici meniul la gardian