| HaSClau a întrebat:

Am si eu o problema legata de GTA IV Episodes from Liberty City.
Cand intru in joc dupa ce l-am instalat functioneaza fara probleme, daca ies din joc si intru a doua zi, cand intru in aplicatie imi da eroarea "EELC FATAL ERRORL:VDS20" si imi cere sa re-instalez jocul, am facut si asta dar devine plictisitor sa-l instalezi in fiecare zi, daca aveti vreo idee de a rezolva problema, va ascult happy
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Este din cauza ca jocul nu s-a instalat corect, cand tu l-ai dezinstalat nu ai facut-o bine si au ramas fisiere corupte

| HaSClau explică (pentru bogdan324):

Hmm. e posibil si asta

| HaSClau explică (pentru bogdan324):

Da. asta era problema happy. Mersi de idee

5 răspunsuri:
| HaSClau explică:

Probabil., nu am incercat altul pentru ca nu se gasesc asa usor si asa sigur.

| HaSClau explică (pentru AleXu224):

Asta este Gta 4 normal, Gta-ul de care ziceam eu este alta versiune care contine 2 caractere si 2 povesti diferite.Dar mersi oricum pentru ajutor