| oviSimple1 a întrebat:

Am si eu o problema... Mi-am facut windows-ul la pc si mi-am facut update la drivere cu programul driver booster totul merge bine perfect. Youtube-ul merge perfect am incercat sa imi instalez csgo non steam imi da o eroare cand instalez... :an error occurred while trying to copy a file the source file is corrupted. Am incercat sa instalez jocul crossfire la fel. Am incercat sa instalez LoL imi da si la el o eroare. inainte sa imi fac windows-ul mi-a mers perfect doar ca mi s-a stricat sursa si dupa ce am schimbat-o a trebuit sa schimb si win-ul. Acum din pacate nu pot instala nici un joc in afara de minecraft. Componentele mele sunt: Procesor IntelR PentiumR CPU G850 2.9ghz 4gb ram ddr3 placa video geforce gt 520 1gb. Nu este problema de fps pentru nici unul din jocurile de mai sus. daca nu asta care ar fi problema Va rog sa ma ajuti funda raspunsul care ma va ajuta!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

De unde ai instalat jocurile respective?
Iti spune ca fisierul respectiv e corupt. Posibil virusat sau incomplet.
Ai schimbat si versiunea de Windows sau e aceeasi?

| oviSimple1 explică:

Jocurile sunt luate de pe google Lol-ul este luat de pe site-ul principal. nu e problema de virus cel putin asa cred. am dat scan la pc cu Avast nu a gasit nimic
Windows-ul este acelasi pe care l-am avut inainte ca pc-ul sa se strice Windows 7 pro sp1