| PaulMinca a întrebat:

am si eu o problema, nu ma pot juca metin 2 si nu stiu din ce cauza.Am windows 8. Link : https://youtu.be/CAn_wBUY2To.Cand deschid metinul mereu mi se intampla asa. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Clau95200 a răspuns:

Vezi sa nu ai "game ime" sa ai dat pe external, fa-ti default-ul la alt metin care iti merge. sau pune pur si simplu config.exe din alt metin, in alaska. eu nu am probleme de genul si nu detin windows 8. ci windows 10. Dar imi merge foarte bine.
Tot la capitoul asta, poate sa fie si placa video de vina. ori ai una de proasta calitate, ori este inexistenta, aceasta fiind cauza bug-ului vizual.
(merge pe placa cpu )

| PaulMinca explică (pentru Clau95200):

Am schimbat configul din alt metin care imi mergea si se intampla tot asa, am si placa video.

| PaulMinca explică:

Ma poate ajuta cineva?