| eMPyEM a întrebat:

Am si eu un server de minecraft si imi trebuie GruopManager.
Imi poate da cineva acest plugin cu urmatoarele grade:
Detinator
Manager
Operator
Builder
Owner
Co-Owner
Admin
Moderator
Helper
Flyer.

Multumesc.

Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

PermissionsEX

| eMPyEM explică (pentru TheNexus):

Nu merge, imi scrie: [PermissionsEx] Versions [1.23.4], ce trebuie sa fac sa meagrga?

4 răspunsuri:
| TheNexus a răspuns:

Pluginul in sine merge, dar nu ai programat nimic in asa fel incat sa dea anumitor playeri un rank specific si cu el si anumite permisiuni. Aici este un link cu absolut TOT ce trebuie sa stii despre acest plugin

https://www.youtube.com/watch?v=d5tfDaurAlU

| eMPyEM explică:

Nu merge, imi scrie: [PermissionsEx] Versions [1.23.4], ce trebuie sa fac?

| eMPyEM explică:

Imi zice ceva de versiune: [PermissionsEx] Versions 1.23.3, ce trebuie sa fac sa mearga?