| lucicalucian a întrebat:

am un canal de youtube si nu stiu ce jocuri sa joc. Joc deja minecraft si lol, dar as vrea sa mai si diversific...
Imi puteti spune niste jocuri gratuite? As vrea daca se poate cat mai multe jocuri shooter, city builder sau MMORPG (Atentie! Nu metin2 sau 4Story). Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Iti sugerez sa faci Need For Speed Most wanted S-au the run. Si super meat boy eu astea le joc.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu prea gasesti jocuri gratis pentru youtube...

Counter Strike Global Offensive, Dayz, Gta V (Jocuri gratis nu prea gasesti)