| ShadowSir a întrebat:

Am un fel de problema cu monitorul,mai bine zis placa video cred. Textul, icon-urile de pe ecran si altele au un fel de umbra alungita, si in jocuri imi apare si e foarte enervant.
In imagine se vede langa bara de search http://imageshack.us/a/img209/3107/cpjf.png
Ce as putea sa fac sa dispara? Am facut update la placa video si la windows, am umblat pe la setari pe unde am putut insa nimic...

Răspuns Câştigător
| xXteLOVEscXx a răspuns:

Si mie imi facea la fel, adica icon-urile erau umbrite si la jocuri s.a...
In spatele monitorului este un fir mai mare care face legatura dintre unitate si monitor, fixeaza(sau misca)firul pana se vede clar si bine.Mie asa mi-a mers! Toate cele bune!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa fie de la intrarea cablului in monitor. Eu am avut doua monitoare care faceau la fel.