| Alexe_Edward-Alexandru_2001 a întrebat:

Am un joc pe facebook la care am atins un scor foarte mare dar acum am alt cont facebook. E posibil sa "transfer" cumva scorul jocului si itemele din jocul respectiv pe contul nou? (Sper ca intelegeti ce am vrut sa zic)

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu poti. sunt strict legate de contul de Facebook. e ca si cum ti-ai face un account pe orice joc online, nu poti sa tranferi caractere de pe un account pe altul. din cate stiu eu. s-ar putea sa ma insel

| Anonimul95t a răspuns:

Din cate stiu din păcate nu poți face transfer îmi pare rau