| HappineSsb a întrebat:

Am un laptop Acer care de la un timp de vreme a inceput tastatura sa imi dea batai de cap. Cand intru intr-un joc tastatura nu mai functioneaza normal adica tastele wasd nu mai functioneaza bine, tasta tab si toate tastele abcde... de exp ctrl functioneaza bine si 12345. dar literele nu. Mentionez ca asta se intampla numai la jocuri, in rest tastatura merge foarte bine. Nu am varsat nimic pe ea, tastaturat se afla intr-o conditie buna.

Răspuns Câştigător
| AngelMuscleman a răspuns:

Http://www.laptopulmeu.net/......ie-numere/ sper sa-ti fie de folos