| IMS1806 a întrebat:

Am un laptop ASUS (procesor Intel® CoreTM i7-3610QM 2.30GHz, 4GB RAM, placa video nVidia GeForce GT 610M 2GB) si imi sacadeaza jocul GTA IV. Ar trebui sa imi mearga la full la perfectie. Cineva mi-a spus ca imi intra placa video integrata si nu cea dedicata. E singurul joc la care am probleme de genul acesta. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

S-o crezi tu ca ar trebui sa-ti mearga la perfectie pe max details. GT610M e placa video slaba pentru jocuri. daca iti luai un laptop cu placa video GTX660M nu cred ca aveai probleme.

| R3DAOT a răspuns:

GTA IV LAG FIX : calculatoare.ucoz.net/forum/13-81-1