| Student23123 a întrebat:

Am un laptop cu o placa integrata Intel hd si un pentium la procesor, mi-ar merge GTA 5 pe low sau super low?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma indoiesc ca o sa-ti ruleze. Poate intr-un caz foarte ferecit iti va merge pe o rezolutie 600x400 cu totul la minimum. Ai aici cerintele minime de sistem: http://www.systemrequirementslab.com/......o-v/12455/ Acel q6600 bate pentiumuul tau, iar 9800gt-ul bate placa integrata, iar acestea sunt cerintele minime...deci

| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns:

Da

| GabbyMTH a răspuns:

No.dude ..clar nu ..Cauta pe Game Debate si o sa vezi ca nu o sa-ti mearga.