| Curcă_Mihai_1999_R6yB a întrebat:

Am un laptop cu placa video nVidia 230m de 2 gb si cand intru intr-un joc, de exemplu nfs most wanted sau cs, se vede imaginea patrata, adica cu un spatiu negru pe margine. Update-urile sunt la zi, am rezolutia la joc la maxim. Ce pot face? Funda + vot!

1 răspuns:
| barbutxxx a răspuns:

Cand selectezi rezolutia, cauta undeva iti va scrie window mode si Fullscrean mode. selecteaza window mode si ti se va vedea pe tot ecranu. fara acel spatiu negru.