| Alecs_Alexandru_1981 a întrebat:

Am un monitor de 1280x1024 si am modificat rezolutia in 1280x720 si vreau sa filmez cu OBS-ul Minecraft si imi apare o bara neagra sus si in stanga si nu se vede tot.Ajutati-ma pls. Funditaaaa :)
Cam asa se vede: https://www.youtube.com/watch?v=UgxDrG-BqRY&feature=yout u.be

Răspuns Câştigător
| NinthBurn a răspuns:

Salut si bine ai venit pe TPU!
In primul rand, poti incerca sa-ti dai rezolutia inapoi pe 1280x1024 ( ma intreb de ce n-ai tine-o daca e cea mai mare) sau incearca sa filmezi numai Minecraft-ul (daca asa face si in fullscreen, filmeaza-l in Window)

Daca te-am ajutat, da-mi o funda! Este gratis!
O zi buna!

| Alecs_Alexandru_1981 explică (pentru NinthBurn):

Mersi mult! happy Imi meriti Fundita.

1 răspuns: