| Rocked_Edy_1990 a întrebat:

Am un pc putin mai vechi cu Procesor AMD athlon de 1, 61 Ghz, 512 Mb RAM, si placa video de 512 Mb

Pana o sa ii fac un update sau o sa iau altul (zilele astea ) vreau sa joc Minecraft stie careva o versiune care sa mearga decent chiar si cu setarile date pe minim? Dar nu vreau o versiune gen 1.2.5 alpha in care nu poti face nimic decat sa minezi, Astept raspunsurile voastre cei care au incercat, Dau Funda

4 răspunsuri:
| Rocked_Edy_1990 explică:

Sa stii ca nu inteleg absolut nimic de pe acest site care mi l-ai dat, si in plus nu pot downloada big grin

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru Rocked_Edy_1990):

Site-ul e in limba rusa, cred ca de asta nu intelegi, dar de downloadat e foarte simplu, apesi pe denumirea lui, apoi apesi pe СКАЧЯТЬ de 2ori.

| Rocked_Edy_1990 explică (pentru xxxCARBONxxx):

Cand dau pe СКАЧЯТЬ ala imi downloadeaza ceva, o iconita cu un " Z " si instaleaza un program nicidecum minecraft.

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru Rocked_Edy_1990):

Iti da Zona downloader, prin el se va descarca minecraft.