| ჯpLaNe a întrebat:

Am un server de Cs pe modul deathrun. problema este ca nu e hostat...Am 13 ani si tata nu e de acord cu plata hostului...
Am decis sa caut pe cineva care ma poate ajuta cu hostul (il plateste el) iar eu ii dau Grad pe Server... De forum nu este problema pentru ca odata cu hostu' fac cerere de DNS la comunitatea rlz...Deci daca sunteti dispusi sau stiti pe cineva anuntati-ma

1 răspuns:
| Cristyan21 a răspuns:

Frate m-as fi bagat eu dar daca faceam jumi juma ca asa pot sa imi fac si eu un svr si sa fie un prost sa imi plateasca hostu pentru grad...