| Roman_David_1980 a întrebat:

.. Am un server de metin2... Ami exact server File asura. Dar in fișierul Pack de obicei sunt fișierele.epx si.eix sau ceva de genu, dar in acest client sunt fișiere.m2x si.m2a. Doresc un program de despachetat acele fișiere.m2x si.m2a. Dau funda

Răspuns Câştigător
| alessyo21 a răspuns:

Nu exista asa ceva.cei de la asura au modificat formatul exact ca sa nu poata nimeni sa le modifice ce au lucrat ei. daca vrei server files bun si complet cu tot ce e pe ro si in + blazing purgatory etc.ia-ti serverfile metin2elyps