| anonim_4396 a întrebat:

Am un sv de cs dar nimeni nu poate intra pe el pentru ca am IP dinamic si trebuie static. Am si port forwarding. Oare daca-l hostez o sa poata intra cineva pe el sau pc meu conteaza? Fundoiu!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza Pc-ul. Trebuie sa modifici setarile pe ip Static sau sa host-ezi pe Proxy si configurezi gateway-ul pe static. Sau daca ai router wireless cloneaza mac pe static si vei putea juca cs si de pe tableta.

| Hamroun a răspuns:

Daca il hostezi o sa poata intra.