| CriStIN3L2000 a întrebat:

Am un verisor( de 9 ani) si de Craciun vreau sa ii dau vechiul meu PC(are componente destul de bune pentru varsta lui, doar ca ele sunt vechi si nu suporta jocurile astea mai noi) si as vrea sa ii instalez si 2-3 jocuri care sa ii capteze atentia sau ceva educativ, dar nu imi vine in minte nimic. Asa ca, in cazul in care stie cineva vreun joc ii dau funda cu cea mai mare placere.

Răspuns Câştigător
| Reb a răspuns:

Mario,Sonic... Jocurile copilariei in general.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii instalezi Minecraft, probabil ii va placea! Daca nu iti merg versiunile mai noi poti instala una mai veche...