| Draghescu_Mity_1996 a întrebat:

Salut tpu.Am vazut ca unii care joaca gta sa joaca multiplayer dar nu pe sapm.am vazut ca ei joaca mai multi,dar sunt si masini in traffic, si alti oameni etc.cine imi zice cum se numeste aplicatia i

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se numeste Multi Theft Auto chestia la care te referi tu happy

| BobiTheBoi a răspuns:

Singurul de genul multiplayer cu oameni si trafic este Gta 5 si nu stiu daca nu sti la 4 nu-mi amintesc sigur. sa-mp = san andreas multiplayer. Orice joc din seria grand theft auto inainte de 4 nu enviroment pe serverele publice. Desi mai este si alt mod de a juca Gta san andreas multiplayer mta-sa multi theft auto-San Andreas.Desi nici acolo nu gasesti trafic sau alte chestii de genul.

| Battlefielder99 a răspuns:

Probabil joaca GTA 4 sau GTA 5, ca astea sunt singurele cu "inteligenta artificala" in multiplayerwinking

| Draghescu_Mity_1996 explică (pentru Battlefielder99):

Gta San andreas joaca, ia uita-te la Andrei Cojocaru