| DanySexSymbol a întrebat:

am vazut la multi youtuberi care joaca minecraft, ca pe crative cand sparg un bloc din greseala, pun mouse-ul pe un bloc alaturat (identic de cel spart) si in secunda urmatoare au acel bloc in mana.Stie cineva acea combinatie de taste?

2 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Apasa pe rotita de la mouse.

| Felician_Cristian_1990 a răspuns:

Se vede ca esti începător laughing... Pe creative e ușor. Apasă le "e" si ai orice Block vrei pune-l pe "1 " si selecteaza-l apasand tasta " 1 " dupaceea apeși Click dreapta si pui blocul... Atâta tot. Sper ca te-am ajutat baftawinking