| ionutmix11 a întrebat:

Am vrut sa ma joc DC Universe Online...dar surpriza cand se descarcat patch-ul a aparut o eroare : *Errot: Your graphics card is not capable enough for this game (VendorlD=0x8086,Device0x29C2 Name Inte(R) g33/g31 Express Chipset family )
Aceasta eroare este fixa.
Un amic are aceeasi problema dar lui i-a mers inainte de isi reinstaleze windows.
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Mdah, probabil ca amicul acum nu are instalate driverele ca lumea. Tu nu ai ce face, cu exceptia achizitionarii unei placi video care sa se incadreze in cerintele jocului.

1 răspuns:
| Denisucu55 a răspuns:

Daca iti da aceasta eroare, nu o sa-ti mearga ori ce-ai face.