| maxy2343 a întrebat:

As avea o intrebare daca se poate. As dori si eu ca in counter strike 1.6 sa am no spread (mai bun). Dar sa nu fie cod, daca e cumva o setare, orice dar sa nu fie cod. Am nevoie mai exact ca joc superhero mod unde trag din viteza si se imprastie gloantele mult prea tare.

Daca exista ceva de genu, orice va rog sa ma ajutati, daca nu asta este ma invat eu.
Astept niste raspunsuri happy Ms anticipat!

3 răspunsuri:
| Nebunu1996 a răspuns:

Frate nu e nici una remo a zis snk are un pic de no recoil ia-ti steam si daca nu ai bani intra pe TheWar si iei cs cu steam dar trebuie sa strangi voturi bafta

| Nebunu1996 a răspuns:

Frate daca vrei sa ai full cfgurile sunt nimic daca joci joaca si tu corect ca cfgurile alea sunt niste porcari decat niste binduri atat nu fac nimic no spread no recoil dar ia-ti steam ai full la toate si am si joc foarte bine cu el si e ieftin 5-6 euro zic sa iti iei un steam si esti bun sa iti iei steam asta zic si nu baga coduri ca alea nu sunt bune de loc mai ales daca iti iei un steam si bagi coduri iti da ban pe steam

| RomeoChicken a răspuns:

Pai nu este eventual daca esti chiar asa de bun si gasesti cfg-u lui snk si astia ca ala are putin no recoil sau pe super hero este un erou daca este pe serverul respectiv...agent zero parca nu mai stiu sigur da ma rog sper ca te-am ajutat nu-mi trebuie fundita insa vreau in schimb sa zici server de superhero ( cum se numeste) sau ip-u