| andrywtzu a întrebat:

: As dori ca la yahoo messenger sa schimb numele de la bara de sus a messengerului de ex: unde scrie Messenger,,ajutor, contacte sa pun eu ce nume vreau... Dar e o cheste pe care nu o inteleg eu stiu deja intr-un mod :cu fisierul din C/program files/yahoo/messenger/ymsgr.ini.dll si schimb de acolo dar eu nu am acel fiser! va rog! cine imi explica pas cu pas ce trebuie sa fac va primi funda

2 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Il poti lua dupa net.
Dar nu cred ca poti schimba tu cum vrei..alea sunt facute sa te ajute.

| andrywtzu explică:

Stiu ca sunt sa ma ajute dar as dori sa il peronalizez cum vreau ex unde scrie help sa pun eu ajuta-ma. (si stiu sa il schimb in romana)