| AlexBoy88 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un joc de PC de la eMAG. Dar vreau un joc care sa intru in el pui si simplu si sa ma joc fara sa imi fac cont sau alt ceva etc...
De exemplu am luat un joc facut de ubisoft si daca nu imi faceam cont pe Uplay nu puteam sa intru in joc sau Microsoft windows live iar la fel.
Vreau sa imi ziceti un joc pana in 70 lei misto si sa pot juca direct fara cont sau alt ceva doar offline.

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

De ce nu cauti pe steam jocuri? e chiar asa greu?