| FcSb_Ionut_1999 a întrebat:

As dori si eu daca stiti un servere din europa de samp sa fie ca in viata reala adica sa te duci la munca sa iei masina casa dar as dori daca exsista pe acel server obligatoriu sa stai la semafor sau sa mearga corect sa nu bubuie etc dau fund.

Răspuns Câştigător
| stefy02 a răspuns:

Se numeste server roleplay. Dar faza cu semafoarele si restul nu exista, asta o faci doar daca vrei tu. Daca vrei ceva de genu asta, iti recomand jocul "Multi Theft Auto"! Sper ca te-am ajutat! happy