| NooN3 a întrebat:

As dori si eu niste jocuri pentru 1GB ram care sa mearga foarte bine si sa fie shootere sau de actiune ca Commandos Strike Force, X-men Origins:Wolverine de genul asta, mai ales X-men origins. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Sonny15 a răspuns:

Nu e clar ca a specificat ca are 1gb memorie ram? De ce veniti cu gta4, call of duty, etc? NooN3, depinde si ce procesor si ce placa video ai, dar totusi poti incerca astea: Left 4 Dead, Bus Driver(merita), Counter Strike 1. 6, Need For Speed Most Wanted mai greu dar merge, Half Life, Ghost Recon: Future Soldier, The Darkness 2, etc.Repet, daca jocurile cer 1gb ram nu inseamna ca si merg indiferent de ce alte piese mai ai.Placa video e f importanta. Dai si tu cate un search pe goagal si scrie numele jocului+cerinte sistem si afli ce iti trebuiewinking. Sper ca te-am ajutat.

13 răspunsuri:
| Alocispeptunoi a răspuns:

Mass Efect 2, The Chronicles of Riddick, Call of Duty black ops, Operation Flash point, Gta 4, Battle field 2, The lord of the rings:Return of the king etc...

| M4nu3l a răspuns:

Iti zic eu pe care le joc si o sa-ti placa crede-ma : Total Overdose (Doza Extrema) GTA IV (GTA 5) GTA Liberty City (GTA Orasul Libertati) Bullet Proff (Impuscaturile Proffesionistului ) Need For Speed Most Wanted ( Need For Speed Acum Evadat )

| Hohenheim a răspuns (pentru M4nu3l):

Wtf? Ai tradus tu din engleza in romana?
Traductie jalnica, nu traduce daca nu esti sigur de ceea ce traduci.

| Sonny15 a răspuns (pentru Hohenheim):

Interesant este faptul ca ai observat ca a gresit traducerea dar si mai interesant este ca tu ai gresit inexistentul ''traductia''(corect-traducere jalnica) care este chiar in romana, pe cand el a ajutat pe cineva cu un raspuns tu ai comentat, si prost.

| Hohenheim a răspuns (pentru Sonny15):

Interesant este faptul ca eu admit greseala mea si iti dau dreptate la tot ce ai zis, nu este?
Paste Fericit! (daca sarbatoresti)

| matryko a răspuns:

Apropo, sunt foarte multe jocuri care merg pe un gb. de la hercule laughing pana la nfs carbon tot iti merg jocurile daca ai si o placa video bunicica

| NooN3 explică:

M4nu3l, nu`mi plac deloc jocurile, decat Bullet Proff si Total Overdose(il am pe CD ORIGINAL dar nu trec de ultima misiunelaughing ) mai mult imi place de la to0my mass efect 2 dar nah..astept si altii

| AlexisZLS a răspuns (pentru NooN3):

Ultima misiune din total overdose e cea mai usoara mi-e mi-a fost greu la penultima misiune

| NooN3 explică:

@samsunggalaxy, stiu ca si placa video conteaza dar am intrebat asa pentru 1 ram.In plus imi place ca ai o lista mare de jocuri si am sa incep cu Bus Driver pe youtubehappyNoroc

| Traidox a răspuns:

Eu iti recomand Gta San Andreas ca si eu am 1Gb ram si merge perfect big grin

| Burghiu_Sorin_1990 a răspuns:

Incearca sumotori e foarte misto!

| Cosma_Raul_1974 a răspuns:

Eu iti spun daca vrei sa afli sistemul recomandat pentru un joc si crezi ca nu iti merge intra pe http://www.game-debate.com/