| Alex_Alex_1995_bEXO a întrebat:

as vrea sa caut un copil/adult care a facut un server de metin2 si vrea admin eu am experienta am mai fosr asa ca Uitati Skipeul meu :alexandru.bogdan32/mess: lushu_b sunati-ma! si discutam cum vam mai zis am experienta pot sa aduc playeri asa ca contactati-ma big grin

Răspuns Câştigător
| Minecraftfriend a răspuns:

Am eu un prieten care stie cam aproape tot despre Metin2. Sta pe Sinesti in BucurestI. Intrebati de el la nr. 28A pe aceeasi strada. A da daca vrei cava legat de minecraft tot la ala de la nr. 28A sa intrebi pe la erele 13:15. Cu placere!