| Haşa07 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti cat se poate de multe jocuri posibile pentru un calculator vechi ca al meu! Nu vreau intrebari de genul: Intra pe acest site gasesti cate jocuri vrei... nu vreau de genul asta! ~~~~~~DAU FUNDA!~~~~~~

Uitati datele calculatorului meu:
Windows 10 Pro 32-bit (10.0, Build 10240)
Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60 Hz
4096MB RAM
DirectX Version: 9Ex
Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
Chip type: Intel(R) GMA 3100
DAC type: Internal
Device type: Full Display Device
Current display mode: 1680 x 1050 (32bit) (60Hz)
Sper ca ma puteti ajuta! ~~~~~~DAU FUNDA!~~~~~~

Răspuns Câştigător
| Florin_Cozan_2000 a răspuns:

Euro trcuck sim 2 the sims 3 unturned fifa metin23 lol far cry gta 4 tekken5, 6 si multe altele Fundă?

1 răspuns:
| MCICostin a răspuns:

Nfs,fifa 12/13/mortal kombat/street race/far cry 2/ gta vice city/san andreas/minecraft/lol(settings low)