| marioario2012 a întrebat:

as vrea sa imi ziceti un metin calumea sa faci bani si lvl repede cu evolutii de la otel pana la armura de 250 la fel si arme.Sa aibe arme in shop pana la nivelul 65 la fel si la armuri.
Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| LunaRisGuy a răspuns:

Incearca Metin2GTH(GoThEm) Este un metin cu multe evolutii. Daca dai armura de lvl 1 la fierar iti da una colorata pe care o evoluezi iar si iar si iar pana ajungi la otel rosu si de acolo faci armuri beta si legendare. Ratele sunt 1000% la Xp, Yang si Drop iar fierarul 100%. Sper sa iti placa!
Site: http://metin2gth.com/
Poti incerca si Metin2Steel, Metin2Regal sau Metin2RoSpeed.
Funda? :D

1 răspuns:
| IonutH98 a răspuns:

Incearca Metin 2 Hammer....ai de toate... s-ar putea sa-ti placawinking