| LeMoNNNaDe a întrebat:

As vrea sa ma apuc de metin2ro dar nu stiu ce caracter si pe ce sv sa ma apuc! Dau funda pentru cel mai bun raspuns! :d

Răspuns Câştigător
| AndreyMihai16 a răspuns:

Depinde, una dintre cele mai OP clase este sura, dar cresti cel mai greu cu el, si ca server, nu conteaza serverul, dar ca si clasa, daca esti incepator ti-as recomanda sura big grin cel putin asa am facut eu si o duc bine happy

1 răspuns:
| Search69 a răspuns:

Buna! Apuca-te pe virgo si fa-ti un war ca cresti mai bine. Funda?