| Mafiotu007 a întrebat:

Salut tpu.As vrea sa stiu cum sa folosesc sonyvegas ca sa fac momentele importante ale unui videoclip.De exemplu, am un videoclip de 10 minute cu fotbal, si aleg doar momentele importante din meci. Daca imi puteti da si un videoclip sa inteleg mai bine.Multumesc anticipat si dau funda.

Răspuns Câştigător
| ToxicGamer43 a răspuns:

Eu Sony Vegas l-am folosit de multe ori.E simplu.Cand vrei sa faci un moment important pune click la inceputul momentului pe care vrei si apesi pe litera S.O sa se desparta. Apoi momentul inutil dai click dreapta si dai delete. Daca nu ai inteles poftim acest videoclip:https://www.youtube.com/watch?v=OvP_OcLcyJM
Sper ca stii engleza.
Funda?