| NoNameMyName a întrebat:

As vrea sa stiu daca ar merge gta 4 pe minimum cu aceste componente si cerimte pe care le am : procesor - Intel celeron e3300 2.5ghz 2.5ghz, placa video - Intel(R) g33\31 sau cv gen, 1gb ram, windows - xp 2002, seecice pack 3. va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cliar a răspuns:

Minimum:
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz.
Memory: 1.5GB.
Free Hard Drive Space: 16GB.
Video Card: 256MB NVidia 7900 / 256MB ATI X1900.
DirectX 9 compatible
Din pacate pe tine te limiteaza ram-ul, dar undeva in 30-35fps (jucabil) cred ca il poti duci cu toate pe minim si o rezolutie mica 720p

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Iti garantez ca nici in joc nu vei putea intra, placa video foarte slaba si ram-ul trebuie sa fie de 2gb minim