| xKracksX a întrebat:

As vrea sa stiu si eu niste comenzi pentru admin pe cs big grin. Funda celui mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| Paraschivstefan10 a răspuns:

Pai... depinde ce grad ai
Slot... cred ca stii :))
H3lp3r. amx_slay il omoaraamx_slap numele si 0 ca sa il impingi adica il ridica sti tu amx_kick numele si motivu il da afara. Administrator Amx_slay amx_slap amx_kick amx_tsay culoarea mesajuluiscrie un mesaj mare in stanga jos amx_csay culoarea mesajuluiscrie un mesaj sus
Moderator tot ca la administraotr dar poate da pe amx_banip sau amx_showip nu stiu cum mai altele de sus. nu stiu te mai uiti aici http://www.pronation.ro/....../index.php dar daca ai administrator nu folosii si tu cvar ca nu merge din astea mai mici nu poti folosii comenzi mai marii