| yubaretzul a întrebat:

As vrea si eu sa imi dati niste servere de metin2 unde sa cresti repede sa faci bani in prostie, si la magazin armurile sa fie macar pana la level 61 ca dupa pot sa le fac eu.Si nu am pretentia sa fie si romani doar sa cresc repede si sa fac bani. Poate faceti si voi un server cu al cincilea caracter sau sa imi dati un server facut de voi si cu 4 caracterelaughing. Dau funda pentru cele mai bune nu pentru cele mai multe. Ms up!

3 răspunsuri:
| DIIMIIM a răspuns:

Metin2 Mondial

| yubaretzul explică (pentru DIIMIIM):

Mmmm...nu prea imi palce am istii si altceva?

| DIIMIIM a răspuns (pentru yubaretzul):

Metin2 Vamos am auzit de la prietenii mei cica e tare eu ink nu l-am jucat
Il poti incerca din cate am auzit se creste repede...cik e foarte misto