| Whitecore a întrebat:

As vrea si eu un HACK de metin (nu metin2 RO). Oricare, dar sa mearga.As avrea o preferinta la TRADE HACK.
Lasati si id vostru de mess ca daca am o problema sa ma ajutati!
Va rog mult!
Dau FUNDITA pe la...

Răspuns Câştigător
| LoLWhaT a răspuns:

Am sa te informez ca ai pus intrebarea degeaba am sa iti spun si de ce.Hackurile de metin au virusi toate(trojan)pentru ca din asta este facut orice hack.In al doilea rand exista unele hackuri ca oamenii nu sa ii furi tu pe ei sa te fure ei pe tine adica daca bagi de ex:in hack de bani contul si parola ii trimiti email cu contul tau si cu parola celui care ti-a dat programul.In al treilea rand trade hack nu exista! si daca ar exista iti spun eu ca nu ar fi bun de nimic.1. cine iti da trade hack ca se gandeste si omu pai daca ii dau lu asta hack e cel mai tare din metin
2.Cine crezi ca ar da trade hack fara bani?

1 răspuns:
| Whitecore explică:

Mersi...ai dreptate