| wLt a întrebat:

As vrea si eu un metin, pvm-pvp mai mult pvp, va rog, vreau in aceasta seara sa joc! Multumesc :*.

Răspuns Câştigător
| Valentin_George_1912 a răspuns:

Iti zic eu 2-3. sau mai putine

Metin2Wars,
AsinisWorld-online (la fel ca mt2mage),
Metin2Steel,
Metin2European,
Metin2Cx,
Metin2Gth,
4Metin,
Metin2Imperial,
Metin2Apollo,
Metin2Light,
Metin2Hammer,
Metin2Tdl ( pe Lumea Maimutelor ),
Metin2RevoMondial,
Lunaris-Online,
Vip-Style Metin2,
Metin2Skill.
Funda te rog. Mam chinuit 2 minute

| Meheツ a răspuns (pentru Valentin_George_1912):

Da, sa cauti pe google e chinuitor!

uite incearca Metin2United, e un joc super, si pvp si pvm, mai mult pvp, are multe chestii noi, tot ce vrei big grin, mie nu-mi da funda, m-am obosit 3 minute sa scriu! rolling on the floor ce patetic...

| Valentin_George_1912 a răspuns (pentru Meheツ):

Am jucat united si nu mi-a placut happy

| Meheツ a răspuns (pentru Valentin_George_1912):

Normal ca nu ti-a placut pentru ca nu iti da de toate din prima trebuie sa te joci sa ai happy

| Valentin_George_1912 a răspuns (pentru Meheツ):

=) =) =) numai pot de ras iar cmentezi la raspuns vezi ca ti-am dat funda big grin

| wLt explică (pentru Valentin_George_1912):

Multumesc! Chiar ma apuc de steel sau de gth ori tdl, mersi mult!

| Valentin_George_1912 a răspuns (pentru wLt):

Vezi stiu si matematica 2-3 sau mai putine si eu ti-am zis 16 vezi ce destept sunt?

| Valentin_George_1912 a răspuns (pentru Meheツ):

De fapt eu mam obosit sa scriu 30 de secunde deci ce razi?

| Valentin_George_1912 a răspuns (pentru wLt):

Metin2Final
Metin2RoSpeed
Metin2Magnetic
Metin2Yoneis ( multi cautati site asta este asa www.metinyoneis.com )
Metin2Xperiment
Metin2Black Magic
Metin2Oriental
Metin24Yours
Metin2Tim

Stiu si mai multe dar mie sila sa scriu.
Me

| Valentin_George_1912 a răspuns (pentru Valentin_George_1912):

Am scris '' Me '' de la sfarsit din greseala.

10 răspunsuri:
| wLt explică:

Scuze, m-am incurcat. Vreau sa joc in aceasta seara laughing