| george1234321 a întrebat:

As vrea si eu un server de metin 2 ..cu rate mari peste 1000 cu otele la magazin si sa faci itm repede si banii la fel. Dar nu vreau metin 2 hammer TDL apollo dinamik syera Regal dark hotstyle sau ro dau funda + vot celui mai bun metin big grin

1 răspuns:
| AnonimusSaSeStie a răspuns:

Metin 2 mondial dar nu serveru romanes ila francez ca are si client in romana si FOARTE fain evoluti multe din ninfa semiom batalie party dinte etc numele meu in joc Kent4Fun1.Bafta!