| Andi_3559 a întrebat:

as vrea un hack pentru coins Club Penguin, cine imi da si link-ul dau
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SnaPShoT a răspuns:

Ca sa castigi 1200 Coins trebuie sa faci urmatorul lucru:
Te duci la partea in care iti zice sa alegi lumea.Te uiti in dreapta sus, este un cerc cu o moneda.Click pe el.Te duci apoi "I have a book". Intri acolo si iti spune sa introduci cuvantu de la randu cutare...
Cuvintele sunt aici(http://clubpenguincp.com/club-penguin-book-codes/) Jos ai cartile cu albastru
Dupa ce ai dat la "I have a book" alegi cartea. Daca nu apare nici un cuvant de acolo(pe acea pagina) click pe "Go back" apoi intri din nou tot pe acea carte pana nimeresti un cuvant care este scris pe acea pagina.(retine numarul randului si al catelea cuvant este)
La aceasta optiune castigi si 1200 monede + o carte care o poti folosi in joc.
Alte metode:
Joaca acele jocuri
Fi agent EPF iar cand faci acele misiuni saptamanale primesti o suma de bani.
Fi ghid.
S.a
Funda? Eu zic ca asta e singura metoda sa faci monede CINSTIT si FARA RISCUL DE A LUA BAN!

3 răspunsuri:
| your9eyes a răspuns:

Fa exat ca si in video si s-a rezolvat http://www.youtube.com/watch?v=CCZ7XB01K6w

| Robeert98 a răspuns:

Salut! Au fost multe hack-uri pentru coins (sau pentru altele) la CP, gen Penguin Storm, dar numai merg, deoarece :
1. Le-au scos din functiune creatorii;
2. Sunt blocate de joc.
Sper ca ti-am fost de foloswinking

| Andi_3559 explică:

Multumesc