| george1234512345 a întrebat:

As vrea un metin lvl maxim 250. Sa aiba la magazine arme de 65 si otele, la 6/7 sa aiba doar critika patrundere tarie etc... si sa fie romanesc. In afara de lunaris,gx,dinamik, energy, galaxy. Raspunsurile in cel mai scrt timp posibil= funda+vot

5 răspunsuri:
| q12 a răspuns:

Metin2 mage

| george1234512345 explică (pentru q12):

Da-mi siteul de la magelaughing

| TeOLica a răspuns:

Salut uite te pot ajuta eu noi am deschis exact server de metin2 cu cererile tale de mai sus : rate 1000%, lvl max 250, iteme 2013, 100% ROMANESC si ne intereseaza oameni seriosi ca suntem la inceput si daca ne poti ajuta cu reclama sa il putem popula ma gasesti la id de mess: bemgaz@yahoo.com si spui ca vi de pe TPU in legatura cu serverul de metin2

| salltpu a răspuns:

Incearca mt2 steel hotstyle sau apollo

| george1234512345 explică:

Mai raspundeti inca n-am dat tundita