| Romagicianul a întrebat:

As vrea un program de filmat ecranul (in afara de Fraps si Camtasia Studio), multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnimatedSignature a răspuns:

Mirillis Action, Dxtory, Bandicam, Camstudio, Hypercam (nu prea recomand Camstudio si Hypercam, nu recordeaza sunetele din Windows).

2 răspunsuri:
| ionut_5013 a răspuns:

Mai poti incerca bandicam daca vrei, poti filma si in jocuri, si ecranul in general

| zKw a răspuns:

Camstudio. Il iei de aici: http://camstudio.org/ ( In josul paginii scrie Download links si da-i pe CamStudio20. exe.