| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Asi vrea mai multe pareri de la voi cand se lanseaza gta 5.

Răspuns Câştigător
| catalin542000 explică:

Da-mi id tau de messenger in mesaj si iti dau linkul! dar ai nevoie de pc puternic pentru gta 5

4 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

E deja lansat! Si merge si pe pc!

| catalin542000 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Salut daca este lansat si merge si pe pc imi poti trimite linkul cu jocul respectiv gta 5?

| catalin542000 explică (pentru catalin542000):

Salut da pc meu este puternic pot juca btf 4 la ultra high si am inteles ca jocul este mai puternic decat gta 5 deci nu este nici o problema uite id meu catalin542000@yahoo.com imi poti trimite si tu id tau de mess?

| catalin542000 explică (pentru catalin542000):

Da-mi id tau de messenger in mesaj si iti dau linkul! dar ai nevoie de pc puternic pentru gta 5

| RobertSteaua02 a răspuns:

Pai s-a lansat, dar doar pentru XBox 360 si pentru PS4! Pe PC sau altceva nu s-a lansatwinking