| Reznov a întrebat:

Asi vrea sa stiu daca exista vreo cale sa ma conectez la xbox live printr-un laptop sau modem. Povestea e cam asa:am trecut de pe UPC pe RDS dar n00bi aia nu mai vin cu netul (cam de o luna astept). Eu foloses un
modem USB (vodafone mobile) ca sa ma conectez la net de pe laptop.
Se poate pune modemul in xbox si sa imi mearga netul? Se poate conecta xbox la laptop si asa sa mearga netul? Exista vreo solutie? Dau funda! BIG TIME!

1 răspuns:
| juliet a răspuns:

Bine nu exista nici o cle decat sa astepti.SCUZZZE.
funabig grin?