| milandru a întrebat:

Asi vrea si eu sa stiu cum fac set full universal pe metin2European

1 răspuns:
| balint20 a răspuns:

Bratara trebuie sa ai pv si reg la mag cat intra pe coif hh si magie, pe colier ap sabie ap pumnal ap clopot ap2 maini la fel si pe papuci si pe cercei acum depinde daca sunt si bonusuri 6-7 pune jos sanse de a evita atacul sura war ninja la alegerea ta pe coif semi-om, magie, sageti
acum in functie de ce caracter ai war baga tarie ninja flex sura si saman int, armura bagi la fel sabie, punal, pv
iar pe scut baga imun, semi-om, tarie sau int