| Bosu23 a întrebat:

asta mi-am descarcat fifa 09 si cand vr sa intru ami da eroarea asta:
Error creating process Reason:Access is denied

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Copiaza crack-ul de unde ai facut imaginea jocului si lipeste-o unde e instalat, sau cu tot ce se afla in folderul unde e crack-ul si il pornesti din C ( ma gandesc ca acolo l-ai instalat )!

| Bosu23 explică (pentru Eastwood):

O sa incerc dar ma poti ajuta cu o problema la fifa 08 ca l-am instalat i-am bagat crack-ul si cand il pornesc se face ecranul negru, nu se intampla nimic si pana cand nu dau restart asa sta