| FLORIn_9413 a întrebat:

astazi as juca un metin2, dupa o pauza de 1 an jumatate in care am putut sa ma pun mai bine pe invatat, dar venind vacanta de iarna as vrea sa ma reapuc, imi puteti da un metin fain gen Metin2 Bacau (cine il stie) care sa mearga si switch, rate nu peste 1000%, lvl nu conteaza si Pv sa fie peste 4k happy.

MULTUMESC, DAU FUNA!

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.