| letrolus a întrebat:

astazi mi-am cumparat un joc pe steam, aceasta fiind garry's mod, si cand joc trouble in terrorist town sau prop hunt la unele obiecte imi arata un error mare mov, sau ziduri sau pe jos se vede patrate negre cu patrate mov, nu stiu daca face asa si la alte moduri deoarece doar astea 2 le-am jucat, cum se poate rezolva? multumesc.

1 răspuns:
| Agapi a răspuns:

Fa-ti update la placa video!
Cauta cea mai noua versiune a driverului dar sa fie compatibila cu cerintele sistemului tau!