| คภ๔гєเ a întrebat:

astazi mi-am laot mt2 hammer 2013 easter si nu merge sa ma loghez pe servar. va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| J0hnN a răspuns:

Si eu am patit la fel.Probabil mai intai ai dat pe altceva si apoi ai incercat sa te loghezi. Daca e asa reinstaleaza hammerul si crede-ma ca va merge. Daca nu s-a intamplat asa cum am spus mai sus, incearca sa descarci alta versiune e hammer.Sunt mai multe.Cine stie, poate unele au defectiune.

| คภ๔гєเ explică (pentru J0hnN):

n-am dat... si da. am descarcat si alta versiune si tot la fel...

| คภ๔гєเ explică (pentru J0hnN):

John nu am dat pe nimic.Pur si simplu imi da eroare

5 răspunsuri:
| zDenYz a răspuns:

Buna poate s-au deletat conturile ca pe servere private se mai intampla.Sau poate ai scris tu gresit numele sau parola

| คภ๔гєเ explică (pentru zDenYz):

Cum sa gresesc mai parola. Imi da doar eroare la conectare sv

| zDenYz a răspuns (pentru คภ๔гєเ):

Atunci nu stiu de ce nu iti merge