| GraveDigger91 a întrebat:

Astazi vreau sa imi propuneti ce clasa sa aleg pe skyrim, stiu ca sunt stie-uri care ma ajuta, dar tot sunt indecis :/ Asa ca va rog sa imi recomandati o clasa, sau care a fost cea mai buna clasa pe care ati jucato. Dau funda ^^

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Clasă în TES: Skyrim? Bună gluma.
Mai ales în Skyrim nu alegi nicio clasă. Dacă nu mă înșel este chiar primul și deocamdată singurul TES în care nu alegi clasă, deloc.
Oricum, înafară de TES Online, nu există restricție de abilități și magii, arme și armuri în niciun alt joc din seria TES.

Dacă este să nu luăm în considerare faptul că în Morrowind Khajiit și Argonian nu puteau purta încălțăminte.