| bogdyslim a întrebat:

Auziti Am si Eu O problema la metin2 cand dau sa intru imi da auto-pacherul si cand sa dau Intra in Joc imi scrie Sorruy, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configuration then try again. trebuie sa fac alt windows sau sa bag ceva progame in pc. raspunsul cel mai bun sau de ajutor primeste funda + vot

2 răspunsuri:
| Lasvegasnevada a răspuns:

Inseamna ca systemul tau nu suporta grafica 3d, nu trebuie sa bagi windowsul trebuie decat sa umbli la configurati.O zi buna.

| CasaLocCo a răspuns:

Instaleaza din nou driveri placii video si incearca din nou.(driveri ii iei de pe site-ul producatorului, vezi sa ii iei pe cei mai noi)