| Gikku a întrebat:

Azi am o problema legata de Counter Strike 1.6... Cand intru in joc, de exemplu pe un server normal, cand trag, in loc de focul acela care iese din arma, imi apare un patrat negru.Lafel si cand glontul ajunge in perete, imi apare tot un patrat negru..Cred ca e legat de skin.dar nu stiu unde sa gasesc un skin. Ajutor?

Răspuns Câştigător
| alexx15ro a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa dai dezinstall, dupa care il instalezi si apoi iti iei de pe net skin`uri...sau daca vrei alt CS

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Skin-uri gasesti aici : http://www.gamebanana.com/cs/skins

Downloadezi unul care iti place si dupa dezarhivare eventual copii skin-ul in /cstrike/models (poate sa mai aiba si sound, valve, etc)

Daca nu te descurci lasa-mi un raspuns.

Bafta!